Dekoratyviniai Prezidento metai | kl.lt

DEKORATYVINIAI PREZIDENTO METAI

Šmėstelėjo tikrai šventinė proga – Prezidento G.Nausėdos metinės. O dar, regis, taip neseniai Klaipėdoje ir Kaune rinko parašus kandidatavimo misijai ir šypsodamasis spaudė rankas gerovės laukiantiems praeiviams.

Asmuo tai ar asmenybė? Na, aišku tik viena: tikrai fainas vyras, aukštas, rūpestingas, dukart neišsiskyręs, kaip kiti. Nors per pastaruosius metus nieko išskirtinio lyg ir neatsitiko (be koronaviruso reikalų), bet per tą laiką ant jo tarsi ant limonado butelio jau kai kas spėjo prilipdyti vienos kadencijos vado etiketę, o daugybė mėgdžioti linkusių beždžionėlių savo kalbose ėmė šleivai kartoti Prezidento mėgstamą "kuomet", kurį neretai vartoja netaisyklingai.

O ką galima pasakyti apie vieną kabinete sėdintį žmogų, pasipuošusį itin brangia medicinine kauke, mūvintį pirštinėmis ir taip kalbantį telefonu?

Panašiai ir A.Verygos pamėgtą žodį "algoritmas" pandemijos metu įsikando tūkstančiai feisbukinių pusgalvių, kurie irgi nori atrodyti protingesni nei yra iš tikrųjų.

Tai, ko gero, ir visi pokyčiai, jei nekalbėsime apie neakivaizdinį dalyvavimą švaistūniškoje "kolūkiečių" rinkimų kampanijoje ir pažadą įsisegti LGBT ženkliuką.

Į akis per tą laiką labiausiai krito asmeninės Prezidento savybės, kurias lėmė iš šiltnamio atsinešta jo praeitis. Akylas rūpinimasis savimi, vidutinybei įprastas konformizmas, rėmimasis kitų sugalvotais piaro triukais, netaupumas, paradiškumas ir dekoratyvumas – tai vis tie bruožai, lėmę pirmųjų metų įspūdį.

O ką galima pasakyti apie vieną kabinete sėdintį žmogų, pasipuošusį itin brangia medicinine kauke, mūvintį pirštinėmis ir taip kalbantį telefonu? Arba laikantį skėtį, nuo kurio teka vanduo ant mažamečių, atvarytų į dekoratyvinę šventę? Juk kažin, ar savo vaikui leistų taip pažliugusiam stovėti.

Kam pagaliau tiek perteklinės apsaugos ir patarnautojų? Kam tiek bereikšmių vizitų, pavyzdžiui, į Lukiškių pliažą?

Kam, sakykite, reikalingi ir tie 40 patarėjų, 50 vyriausiųjų specialistų, kurie valstybei kainuoja milijonus? Nejaugi nieko nebegalima nuspręsti nuosava galva? Kaip buvo galima pastebėti anksčiau, tai lyg ir realiai mąstanti galva, ne išpuoselėtas protezas, dekoratyviai puošiantis bereikšmę aplinką.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

lietuvaite

Taip,jei vadovaujanciam [!!!] butini 50+40 ir dar....PATAREJU?! tai ka ta GALVA bendrai imant !!!! sugeba nuveikti TAUTAI?? Fju ,fju ,fju

lietuvė

Centas prie cento, milijonas prie milijono - skaičiuoti bei sąžiningai apskaityti šalyje cirkuliuojančias apyvartines lėšas yra privalu, nes pinigus būtina skaičiuoti, juos perskirstyti, antraip ekonomika merdi. Kai šalies vadovybė tesirūpina vien savo kišenės pripildymu, nesistengdama, kad ir visi žmonės turėtų daugiau pinigų, turime tokią realybę, jog žmonėms čia gyventi nesinori, todėl tenka emigruoti. Vien pažadų apie šviesų rytojų vaikams ant duonos neužtepsi ir į mokslus jų neišleisi. Valdančiųjų priedermė yra rūpintis visais šalies gyventojais, ne tik verslininkais. Kai valdantiesiems milijonai tampa "niekis", kai neapskaitomos pro visus plyšius išplaukiančios valstybės lėšos, papildančios tik nesąžiningų "viarslinykų" sąskaitas, valstybė tampa visokių perėjūnų apvaginėjama, o jos jaunimas ima kurtis gyvenimus kitose šalyse. Kai senoji karta iškeliaus į geresnį pasaulį, jaunimas liks prie suskilusios geldos: nei ambicijų, nei amunicijų. Mąstyti valstybiškai ne kiekvienam duota.

Kaskis-

tam kuris rašo ,,lietuvei": ką tu čia mali moli pats nesigraibydamas?1.Tie patys swedbankai yra valstybiniai ir jų pelnas yra skiriamas Švedijos pensininkų išlaikymui; 2. Niekas nereikalauja kad būtų įkurta tokia pat lietuviška nesamonė kuri jau yra pas mus dabar ir vadinasi ,,Lietuvos bankas".Kalba eina būtent apie tikrą, gerai valdomą VALSTYBINĮ BANKĄ (toki kap pas švedus); 3.LR valstybinių įmonių nepriežiūra ir blogas jų valdymas yra viena iš didžiausių šalies problemų, tad ŠALINKIME JĄ. Tai privaloma norint pagaliau bent kiek susitvarkyti Valstybės ūkį.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS