Diskreditavimo menas | kl.lt

DISKREDITAVIMO MENAS

Diskredituoti galima beveik viską – pradedant idėja ir baigiant pasitikėjimu valdžia. Pastarąją nuvainikuoti ypač lengva. Tereikia per kelerius metus valdininkų premijas išauginti bent keturis kartus, iki kokių 25 mln. eurų. Ir visa tai tuo metu, kai dėl pandemijos šalyje žlunga šimtai įmonių, tūkstančiai mokesčių mokėtojų tampa pašalpų gavėjais ir baigia išeiti iš proto begalvodami, kaip ir už ką reikės gyventi kitą mėnesį, kol pavyks rasti nors kokį nors darbą.

Iždiniai veikėjai tokių problemų neturi ir neturėjo. Pagrindinis jų rūpestis dabar – kažkaip kompensuoti karantino metu apkarpytas komandiruotes ir dienpinigius. O ir reprezentacines išlaidas būtina leisti plačiu mostu, kad tik pavyktų sugrįžti bent jau į 2019-ųjų lygį. Ir tai suprantama, nes pastarieji kovidiniai laikai taip išbalansavo įprastą biudžeto gyvių egzistavimo ritmą, kad to kompensuoti nepajėgė net kone dvejus metus užsitęsęs nuotolinis buvojimas tarp lovos ir šaldytuvo, imituojant ligi tol ir taip imituotą darbą.

Ir jokie pasauliniai kataklizmai, grasinantys infliacijomis bei kitais baubais, biudžetininkams nebus kliūtis.

Karas karu, o gyvenimas juk nesibaigia ir alkis valdiškiems pinigams niekur nedingsta.

Kitaip tariant, karas karu, o gyvenimas juk nesibaigia ir alkis valdiškiems pinigams niekur nedingsta. Tai tarsi koks nepagydomas užkratas, ir vienintelė veiksminga vakcina tokiems ligoniams – išmėžti juos iš valdiškos kėdės.

Tačiau ir išmėžus lieka tvaikas, neretai už kokius 700 tūkst. valdiškų eurų. Už tiek štai, nė skruostams nenukaitus, buvo dailiai suremontuotas buvusio premjero SS kabinetas. Žmogus turbūt tikėjosi grįžti. Negrįžo, bet liko dvokas ir diskredituotas postas. Ir baldai liko už 208 tūkst., tie patys, kurių "pirkimas ministro pirmininko darbo vietoje yra susijęs su žvalgybinio pobūdžio veikla". Ir niekam dėl to ne gėda, ir net nėra už ką taikyti viešojo intereso gynimo priemonių.

Visa laimė, kad R.Paksas šiuo metu neturi politinių planų, nes skraido padangėmis, tad jam ir taip gerai.

Nors šiaip tai kažin ar jau begalima labiau diskredituoti valdišką tupyklą.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kokių jums dar

faktų reikia????????

Tai ,,D''

Jeigu žinai apie dabartinių nesąžiningumą,ką dabar paporinai,tai va imk ir parašyk-juk niekas nedraudžia.Ir.žinoma,konkrečiai,remiantis konkrečiais faktais,o ne iš lubų,kaip dažnai mėgsti.

D.

Viskas gražiai surašyta tik kažkodėl nė žodelio apie dabar esančius valdžioje "šventuosius" kurie ne geresni. Todėl silpna.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS