Gerovė po figos lapu | kl.lt

GEROVĖ PO FIGOS LAPU

Štai ir paaiškėjo didžioji valstybės paslaptis – iš dyzelinių vargetų mūsų valdžia nuo sausio 1-osios lups po 1,4 tūkst. eurų. Štai jums, piliečiai, ir gerovės valstybė! Ir visa tai dailiai pridengta figos lapu, ant kurio parašyta "Ekologija". Neva reikia gelbėti Lietuvą ne nuo gamtos šėlsmo, o nuo baisių ES sankcijų: jei šalis neapmokestins taršių mašinų, sankcijos esą kainuos dar brangiau.

Tiesa, tokia Gomora gresia po 2030 m., kai tos ES gali ir nebelikti, jei Vakarų valstybės pasuks Didžiosios Britanijos klystkeliais.

Vis dėlto mūsų valdžios bambukai tautai dar suteikia menkos vilties ir teigia, kad įstatymo projektas bus teikiamas "derinti su visuomene ir suinteresuotomis šalimis".

Įdomu, kaip derins? Maloniai prašom, lauksime skambučio į duris.

O kol rengiamasi derinimams, žmonės jau reaguoja į visą šitą cinišką nomenklatūrinį chuliganizmą.

"Gal jau laikas eiti į gatves ir ką nors padegti, kaip Prancūzijoj?" – praėjusią savaitę ieškojo atsakymo vienas interneto komentatorius.

"Važiuoja milijonierius savo "Duracell" batareikom varoma "Tesla" ir nieko nemoka. O vargšas žmogelis, kuriam jo prarūdijęs 15 metų pasatas – vienintelė priemonė pasiekti darbovietę, kad šeimą galėtų išmaitinti, tai nuo to valdžia ir paskutines kelnes numaus. Mat visi žmonės Lietuvoje tyčia teslomis nevažinėja, nes gamtos nekenčia ir nori ją teršti", – ironizavo kitas. Ir reziumavo: "Socialinis teisingumas pagal kolchozą."

Regis, šita kolchoznikų valdžia išties daro viską, kad pati save demonstratyviai pasmaugtų: iš pradžių Gretą Kildišienę siuntė į Ameriką Lietuvos reikalų spręsti, vėliau pabrangino alų, paskui jau nuolat žėrė visokias nesąmones, o dabar, prieš artėjančius rinkimus, nutarė tautą dar pabarškinti iškreiptu būdu. Turbūt amžinam prisiminimui. Nes panašu, kad į valdžią šita sektantų, kaimiečių ir santechnikų šutvė, matyt, daugiau nepretenduos eiti.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

RR

Pociau ar neisgerei pakankamai kad toks piktas. Is rasinio matosi kad nespejai iki 20 val. uzsipirkti gerimu tai varai ant valstieciu ir prezidento. Lauki koncervatoriu ir galvoji pilsi kiek nori

Bruto Neto

Važinėjau su dyzeliais. Košmaras! Tai jis užsiveda, tai neužsiveda, tai praeisi tech. apžiūrą, tai prisikabins. Grynas pisinys. Pasispaudžiau, pasitaupiau, pardaviau tą seną kibirą, nusipirkau su dujomis ir benzu. Ką tu, brolyti! Kaip diena ir naktis. 5 ct - kilometras. Tegu su dyzeliu batviniai važinėja - aš jau niekada.

pensininkė

ką čia visi rašote kad toks mokestis yra daugelyje šalių bet ar pamirštate kokios jų algos ir kokios mūsų
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS