Gyvastis – iš sovietinės būdelės | kl.lt

GYVASTIS – IŠ SOVIETINĖS BŪDELĖS

Lietuva niekaip neišvėdina sovietinių atmatų tvaiko – kažkokia gyvoji zoologija nusibogino pas A.Lukašenką ir ėmė tą tablečių vartotoją sveikinti su okupacijos švente.

Kaip matyti feisbuko sąvartyne klajojančiame vaizdo įraše, ne tik sveikino, bet ir puolė anam giedoti ditirambus, kalbėti apie trąšas, prekybą ir dėstyti savo komunalinę išmintį. Fone tuo metu tūnojo anoniminės demonstrantų gaujos su transparantais ir sovietinėmis vėliavomis.

Suprantama, buvęs Mogiliovo ligoninės pacientas, kenčiantis nuo "mozaikinės psichopatijos su periodine paranojine asmenybės disociacija", nepraleido progos dar sykį pažeminti Lietuvos Respublikos, todėl pasiūlė tai postringaujančiai bobai prie pasienio išduoti kruopų ir trąšų. Juk lietuviai nebeturi ko ėsti. Žodžiu, badas, suirutė ir holodomoras.

Važiuoti į Baltarusiją skųstis pasiligojusiam A.Lukašenkai... Čia jau tikrai reikia būti pasiekus klinikinį degradavimo lygmenį.

Iš kokių Vilnijos būdelių lenda tokios gyvastys? Iš kur šitas naivumas, nesusivokimas, o gal piktybiškas kenkimas valstybei? Net Rasa Juknevičiene prisistačiusi komentatorė (ne, ne ta R.Juknevičienė) neiškentė – po vaizdo siužetu rėžė komentarą: "Moteris – su negalia, priverstinai gydyti reikia ir uždarytą šerti grikiais."

Na, taip, mūsų valdžia ne itin rūpinasi paprastais piliečiais, daro nesąmones, be gėdos ir sarmatos moka sau kiaulines algas, kuria perteklinius etatus, skolinasi ir taško biudžetą niekalams. Bet važiuoti į Baltarusiją tuo skųstis pasiligojusiam A.Lukašenkai... Čia jau tikrai reikia būti pasiekus klinikinį degradavimo lygmenį. Arba darbuotis už rublius. Bet pralaimėjęs karą Kremlius dabar nė tų nebeturi, skaičiuoja kapeikas neveikiančioje tankų gamykloje ir laukia paskutinio vietinės ekonomikos pirstelėjimo. Gi per 9-ąją gegužės net lėktuvai virš liūdnų fizionomijų parado šiemet neskrido. Visi resursai dabar anuliuojami Ukrainoje.

P.S. Vadinamosios visuomenės apklausos jau ima nervinti. Štai vieni klausinėtojai išbūrė, kad populiariausi konservatoriai (TS-LKD), o kiti – kad pirmoje vietoje politiniai S.Skvernelio naujokai, nuo kurių TS-LKD atsilieka net 5 procentais. Tai vis dėlto kas čia už kieno pinigus meluoja?

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

pasipūtėliai makakolitvinai

kiek pasaulio gyventojų litviniškai šneka 1/10 000 ar 1/100 000 procento dalis? Seniai laikas valstybine padaryt anglų ar vokiečių. Bo taip ir išmirs tauta normalios kalbos nemokėjusi. Kas dėl dainingumo - turiu tokią knygą "Pasaulio pop muzikos istorija" Tai tinkamiausia kalba dainavimui tikrai ne litvinų o anglų.

Anonimas

Uz nuostabiai DAININGA lietuviu kalba--!!!! ...o ta bezdzionina ---suniekinusi musu nuo amziu puikia ,daininga ,ishskirtine Zemes planetoje kalba ta apipuvusi padara ---ant kuolo i jo tarpkoji feeee brudas ,kuri dar Lietuvos zeme pakencia.... ant kuolo ta bruda.

>debilai

pasakytum šita mano mamai - be dantu liktum:D
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS