Palydovo belaukiant | kl.lt

PALYDOVO BELAUKIANT

Moderniosios Rusijos kankinys A.Navalnas kalėjime ūmai pasigedo Korano. Nors dar ne taip seniai buvo sulaukęs kritikos dėl nacionalistinių pareiškimų ir šaipymosi iš emigrantų, atvykusių į Rusiją iš musulmoniškų Vidurio Azijos šalių.

O štai Šalčininkų ir Visagino gyventojams (čia jau iš kitos operos) ne vieną mėnesį trūksta vakcinos "Sputnik V" (valstybine kalba reikštų – "palydovo"), nes, akivaizdu, joks kitas skiepas tam regionui ir netinkantis, o ypač "AstraZ", kurios dar nuo metų pradžios ten susikaupė ne vienas šimtas nepanaudotų pakuočių.

Kai Seimo socialdemokratai balsavo dėl verslinės žvejybos uždraudimo, kantrybė trūko ir jų partijos kolegai Neringos vadovui D.Jasaičiui, kuris su apmaudu konstatavo, kad "regionų merams teks keisti partiją".

Ir veltui viliamasi, kad, ėmus skiepyti šių rajonų įmonių darbuotojus, skiepijimas išjudins ir vietos senjorų vakcinavimą. Nes jokia paslaptis, kad jie labiau bijo skiepo nei ligos ir kone masiškai yra nuolankiai atsidavę Dievo valiai – esą viskas nuspręsta iš aukščiau ir jokie skiepai (nebent "Sputnik V") čia nepadės.

Savo naujojo Palydovo, regis, laukia ir Lietuvos socialdemokratai, kuriems prieš partijos lyderio rinkimus visai nervai nebelaiko. Viena solidi partinė matrona būgštauja, kad jų prieš laiką "neapženytų" su konservatoriais, o kitas garbaus amžiaus jos kolega šitame priešrinkiminiame chaose regi pačios partijos pakasynas.

Ir pagrindo nerimui socdemų stovykloje tikrai yra, nes, anot apklausų, per pastarąjį mėnesį nukrito ne tik centro dešinės Vyriausybės populiarumas (kas, anot opozicijos atstovų, nėra taip jau blogai), bet smuko ir pačių socialdemokratų reitingas. Šitai, žinoma, liūdina.

O, kai Seimo socialdemokratai balsavo dėl verslinės žvejybos uždraudimo vidaus vandenyse, kantrybė trūko ir jų partijos kolegai Neringos vadovui D.Jasaičiui, kuris su apmaudu konstatavo, kad "regionų merams teks keisti partiją". Ši trumpa reziumė faktiškai prilygo rusiškam keiksmažodžiui.

Akivaizdu, kad socialdemokratams skubiai reikia kokio nors vedlio, tegul jis bus net "sputnikas", bet taip ilgiau partijoje reikalai tęstis nebegali, priešingu atveju viltis apie savivaldos rinkimus galima užkasti iš anksto.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

kaunas

Grazios moters --geras straipsnis[[apie "tuteishu" lukescius!] Aciu zurnalistei uz jumora ,kuris vyksta cia pat LIetuvoje.Geras straipsnis ;juokas pro asaras ---lyg tie INDIVIDAI gyvena ne musu Lietuvoje . O gaila --jie nezino Lietuvos dainiaus MAIRONIO Daukanto,Lietuvio-lenko dainiaus A.Mickeviciaus,,Lietuvos didingos rashytojos ZEMAITES,nei S.Neries,,,,,,,,tie paklyde zmones lyg vakume --egzistuoja---nezinodami ---kas jie-nabagai ?,,,;gyvuoja ir neapykanta "uzkanda" savo nenusakoma tapatybe

Kaunietis

Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, šioje šalies dalyje reikėjo uždrausti lenkų kalbą ir būtume turėję pirmą Donecką. Gerai, kad tuo laiko vadovai nebuvo tiek kvaili kaip Ukrainos.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS