Politinė šachmatų partija | kl.lt

POLITINĖ ŠACHMATŲ PARTIJA

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad premjeras S.Skvernelis, nedeklaravęs savo sutuoktinės S.Skvernelės valdomų banko akcijų, įstatymo nepažeidė.

Sprendimą komisija nutarė priimti už uždarų durų, žiniasklaidos atstovai išprašyti lauk.

Po pasitarimo trys posėdyje dalyvavę išminčiai pajuto palengvėjimą. Nagi premjeras įstatymo tikrai nepažeidė. Kitaip būti ir negalėjo. Juk premjeras – teisingas ir doras žmogus, jis niekada nebūtų blogai padaręs, o, be to, gal jis visai greitai bus net nebe premjeras, o – pats prezidentas. Todėl komisijos spendimas buvo išties saliamoniškas ir, tai svarbiausia, saugus visoms pusėms.

O ir Seimo pirmininkas V.Pranckietis radijo laidose, kai tik randa progą, vis giria premjerą. Štai, kad ir pastarąjį kartą – už tai, jog šis "planuoja didinti konkurenciją didiesiems prekybos tinklams", priversdamas juos atsisakyti darbo sekmadieniais.

Tik turbūt nė V.Pranckietis, jau nekalbant apie patį premjerą S.Skvernelį, negalėtų pasakyti, kiek valstybė neteks PVM, kai didieji prekybos centrai nedirbs per metus 52 dienas (tiek sekmadienių rodo kalendorius)? Akivaizdu, kad milijonų.

Kuo ketinama užkišti šį stygių? Gal premjeras nusiteikęs didinti valstybės skolą savo populiarumo labui? O gal jis perskirstys valstybės biudžetą? Arba, tai net didžiausiems optimistams atrodo nerealu, mažins didžiausią ES valstybėse biudžetinį sektorių (skaičiuojant vienam šalies gyventojui)?

Realiausia, kad bus ir toliau didinama valstybės skola. Šiaip ar taip ji artėja prie astronominių dydžių. Tad vienas kitas naujas milijardas situacijos nekeičia. Taigi, valstybės skolos sąskaita ketinama nujoti į S.Daukanto gatvę? O kodėl ne.

Ir nesitikėkite, kad Etikos komisija tokiame "žmonių interesų gynime" įžvelgtų kokią premjero politinę naudą. Nors tai – ėjimas žirgu ir bokštu vienu metu, tariant šachmatininkų terminais. Beje, ar pats S.Skvernelis žaidžia šachmatais?

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Cha cha cha

Kokia čia dar politinė šachmatų partija? Gandragalvių seimas iš valstybinėje tarnyboje dirbančių asmenų veiklos priežiūros bei korupcijos prevencijos institucijos pavertė ją (VTEK) savo apatinius skalbiančia institucija.

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant

Autorė paprasčiausiai suvokia, jog S.S.- eilinis populistas suokiantis giesmes, savo potencialiems bukapročiams rinkėjams. Keista, kad autorė nepaklausė esminio klausimo- kas eis premjierauti, jeigu S.S. taps prezidentu? Nejaugi V. Pranckietis ar A. Širinskienė? Gal, kaip prognozuoja Surskis su Mauzeriu- Skirmantas Malinauskas? O gal vis dėlto pagaliau Naisių princas ryšis vyriškai priimti atsakomybę ir išlįsti iš po A. Širinskienės sijono Kultūros komitete? Klausimas vertas milijono

Autorė

mano, jog Lietuvos gyventojai sekmadieniais nevalgys, jeigu prekybcentriai nedirbs.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS