Vienybė degalų baloje | kl.lt

VIENYBĖ DEGALŲ BALOJE

Beveik visos politinės partijos susivienijo degalų baloje. Nuo konservatorių iki „darbiečių“. Visi skanduoja tą patį: sočiai pylėmės į automobilių bakus, bet visi taip darė. Toks, kai pagalvoji, parazitiškas požiūris. Bet, kaip sakoma, vienybė težydi.

Giliausioje baloje taškosi ministrė Jurgita Šiugždinienė. Iš pradžių ji giedojo bendrame balos chore – sena praktika, jokių formalių pažeidimų. Paskui bandė pateikti bent šį tą paaiškinančio, kaip kiekvieną mėnesį įmanoma išleisti maksimalią Kauno tarybos nario darbui numatytą būtinųjų išlaidų sumą – beveik 800 eurų. Kalbėjo apie išlaidas internetui, telefonui. Tačiau, norint išleisti bent 100 eurų per mėnesį telefonui ir internetui, reikėtų sėdėti kur nors Ramiojo vandenyno saloje ir ištisai naudotis operatoriaus Lietuvoje paslaugomis. Tačiau ministrė buvo ne saloje, o Kaune atstovavo kauniečiams ir, kas įdomiausia, ne sėdėjo, bet tiesiog skrajojo Lietuvos keliais – apie 200 km per dieną, taip kelis šimtus dienų be jokios pertraukėlės. Ir dar per karantiną, kai judėjimas stipriai suvaržytas.

Bet tokie bendrapartietės paaiškinimai tiko premjerei I. Šimonytei, kuri buvo apdairiai (ir prognozuojamai) naivi.

Pateikti paaiškinimai degalų balą tik sudrumstė. Andrius Tapinas atkreipė dėmesį į tai, kad ataskaitoje apie pinigų naudojimą minimos net neegzistuojančios dienos. Bet tokie bendrapartietės paaiškinimai tiko premjerei Ingridai Šimonytei, kuri buvo apdairiai (ir prognozuojamai) naivi. Ji priėmė paaiškinimus kaip tinkančius ir leido suprasti – ataskaita patvirtinta, klausimas išnagrinėtas, visi atstokite.

Tai nebestebina. „Kauno diena“ ne kartą rašė apie unikalų konservatorių apetitą visuomeniniams finansams. Keliose publikacijose paviešinome J. Šiugždinienės pavaduotojos Agnės Kudarauskienės savanaudišką veiklą, kai ji dirbo skandalingai pagarsėjusiame profesinio rengimo centre. Ministrė taip ir nepateikė dalykiško komentaro į esminį klausimą – kaip šokiruojanti jos pavaldinės patirtis gali būti suderinama su keliamu nepriekaištingos reputacijos reikalavimu. Tačiau sulaukėme vertinimų, kad esame kenkėjiški ir nesąžiningi.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Kaunietis

Liūdna, kad priėjus prie valdžios lovio daugeliui godumas nugali sąžinę. Net ir tie, kuriems pinigų netrūksta plėšia valstybę visur, kur tik gali. Kol valdžioje bus tokios "personos" Lietuva nebus nei kultūringa, nei turtinga šalis..

po mūsų nors ir tvanas????

O kur svarstymas apie ŽYMIAI brangstančius degalus VISIEMS Lietuvos žmonėms? Juk ŽYMIAI BRANGS MAISTAS, PASLAUGOS . Kodėl prie tokio brangymečio atkakliai nepririšamos bent jau MAŽIAUSIOS PENSIJOS , IŠMOKOS NEĮGALIESIEMS ? Kodėl valstybė tokiais neleistinais būdais tiesiog sprogdinama iš vidaus ? Ko jie(brangymečio iniciatoriai) laukia : karo? maro? Lietuvos kaip valstybės žlugimo?

Anonimas

Godumas stipriai suvienija
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS