Baltarusija tikisi per pusmetį užbaigti ekonominę integraciją su Rusija Pereiti į pagrindinį turinį

Baltarusija tikisi per pusmetį užbaigti ekonominę integraciją su Rusija

2021-06-29 06:10

Baltarusija tikisi iki šių metų pabaigos užbaigti ekonominę integraciją su Rusija, įskaitant bendros energijos išteklių, transporto rinkų sukūrimą, mokesčių ir muitų teisės aktų suvienodinimą, perėjimą prie bendros pramonės ir žemės ūkio politikos, pareiškė Baltarusijos ambasadorius Rusijoje Vladimiras Semaška.

Aliaksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas
Aliaksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas / Scanpix nuotr.

„Mes [Baltarusija ir Rusija] dabar esame iš esmės naujame etape. Jau daug nuveikta socialiniu požiūriu, ekonomikoje, gynyboje ir taip toliau. Mes tikrai pasiekėme tokį lygį, kad turime stiprinti Rusijos ir Baltarusijos sąjungos ekonominę bazę“, – V. Semašką cituoja Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra „Belta“.

Jis priminė, kad „šalys baigia darbą 28 integracijos kryptimis“.

Birželio 10-ąją Rusijos ambasadorius Baltarusijoje Jevgenijus Lukjanovas pareiškė, kad šalys turi susitarti dėl paskutinio „kelių integracijos žemėlapio“, susijusio su energijos ištekliais.

„Lieka nesuderinta tai, kas susiję su energijos ištekliais, tarpusavio atsiskaitymais, kainomis ir akcizais. Ši kryptis vis dar nepasiekta“, – sakė A. Lukjanovas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra