Bitkoino kursas penktadienį pasiekė naują rekordą | kl.lt

BITKOINO KURSAS PENKTADIENĮ PASIEKĖ NAUJĄ REKORDĄ

Bitkoino kursas penktadienį pasiekė naują rekordą, o šios kriptovaliutos rinkos kapitalizacija priartėjo prie 1 trln. dolerių, praneša agentūra „Reuters“.

Populiariausios pasaulyje kriptovaliutos kursas šoktelėjo 2,6 proc. iki 52 932 JAV dolerių (43 630 eurų). Per šią savaitę bitkoinas pabrango 8 proc., o per šį mėnesį – apie 60 proc.

Bitkoino kursą augina ženklai, jog jis populiarėja tarp pagrindinių investuotojų ir kompanijų, kaip „Tesla“, „Mastercard“ ir „BNY Mellon“.

Naujausias kainos prieaugis bitkoino rinkos kapitalizaciją – viso apyvartoje esančio bitkoino vertę – padidino iki maždaug 982 mlrd. dolerių, rodo tinklalapio „CoinMarketCap“ duomenys. Visų apyvartoje esančių skaitmeninių valiutų vertė sudaro apie 1,6 trln. dolerių.

Tačiau daugybė analitikų ir investuotojų skeptiškai vertina šį nevienodai reguliuojamą ir nestabilų skaitmeninį turtą, kuris tebėra mažai naudojamas atsiskaitymams.

„JP Morgan“ analitikų teigimu, dabartinės bitkoino kainos gerokai viršija tikrosios vertės įvertį. Tačiau bitkoino išpopuliarėjimas padidina šios kriptovaliutos koreliaciją su ciklišku turtu, kuris didėja ar krinta priklausomai nuo ekonominių pokyčių, o tai savo ruožtu sumažina investicijų į kriptovaliutas naudą, sakoma investicinio banko pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anti vata

Vatnikai pld0raškos vietoje verkimo "mus pola nato" pirktu bitkoinus ir dziaugtusi geru gyvenimu. Bet vatnikai ir liks vatnikais.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS