Daugėjant koronaviruso atvejų, Danija griežtina apribojimus | kl.lt

DAUGĖJANT KORONAVIRUSO ATVEJŲ, DANIJA GRIEŽTINA APRIBOJIMUS

Danijos vyriausybė pirmadienį paskelbė laikinai uždaranti barus ir restoranus pagrindiniuose šalies miestuose, kai praėjusią parą šalyje buvo užfiksuotas naujas koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų rekordas.

Praėjusią parą Danija užregistravo 2 046 naujus COVID-19 atvejus ir buvo viršytas ankstesnės paros rekordas – 1 745 susirgimai.

„Perdavimo rodiklis yra per didelis“, – per spaudos konferenciją sakė premjerė Mette Frederiksen.

Valstybinis serumo institutas prognozavo, kad iki Kalėdų šalyje bus pasiekta 4 000 atvejų per parą riba, jei nebus imamasi griežtų priemonių.

Premjerė taip pat paskelbė, kad 10-ies dalyvių limitas viešiems sambūriams pratęsiamas iki vasario pabaigos, taip pat reikalavimas dėvėti apsaugines veido kaukes uždarose patalpose, kaip prekybos centrai ir ligoninės.

Barai, restoranai, kavinės nuo trečiadienio iki sausio 3 dienos 38-iose iš 90-ies Danijos savivaldybių galės teikti tik maisto išsinešimui paslaugas.

Be kita ko, 38-iose savivaldybėse iki kitų metų pradžios uždaromi teatrai, kino teatrai, muziejai ir zoologijos sodai, taip pat sporto salės, baseinai, sporto centrai.

Nuo trečiadienio 5-os ir vyresnių klasių mokiniai pereis prie nuotolinio mokymosi.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS