JAV ketina „labai greitai“ paskelbti apie naujas sankcijas Baltarusijai | kl.lt

JAV KETINA „LABAI GREITAI“ PASKELBTI APIE NAUJAS SANKCIJAS BALTARUSIJAI

Vienas aukšto rango JAV valstybės departamento pareigūnas trečiadienį pareiškė, kad Vašingtonas „labai greitai“ paskelbs naujas sankcijas Baltarusijai dėl jos vaidmens kurstant migrantų krizę prie rytinių Europos Sąjungos sienų.

„Manau, kad labai greitai pamatysite sankcijų paketą, kuris buvo suderintas“ tarp JAV ir Europos Sąjungos“, sakė tas pareigūnas.

ES diplomatai anksčiau trečiadienį irgi pritarė siūlymui dėl sankcijų dar 28 asmenims ir subjektams Baltarusijoje.

Briuselis kaltina autoritarinio Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos režimą surengus „hibridinę ataką“ prieš ES, priviliodamas tūkstančius migrantų iš Artimųjų Rytų prie Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos sienų.

A. Lukašenka neigia esąs už tai atsakingas.

ES jau taiko sankcijas 166 asmenims ir subjektams, įskaitant A. Lukašenką ir du jo sūnus, dėl Minsko brutalių priemonių nuslopinti beprecedenčiam protestų judėjimui, kilusiam šalyje po pernai rugpjūtį vykusių prezidento rinkimų, kuriuose A. Lukašenka užsitikrino šeštą kadenciją.

Opozicija ir Vakarų demokratijos tuos rinkimus laiko suklastotais, bet A. Lukašenka tebeturi Rusijos prezidento Vladimiro Putino paramą.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Kruvos rusijos istorijos.

Seniai iki dabar tyčia tyčia rusijos caros,sovietos stalinines leniny kruvos psichikstai imperijos del tingiausios derlius nei sukurtos geresnes, jie megino vagydavo iš užsienus plovimos bankos, pasaulo rusijos nusikaltimus mafijos....

Joka

Ka tas klounas karine uniforma uzsivilko? Jam vyzas nesiot… :D

Kam šitas spektaklis reikalingas.........

Visiškas durnynas ir cirkas........jokios naudos niekam.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS