Lenkijos generolas kaltina B. Johnsoną atskleidus karinę paslaptį | kl.lt

LENKIJOS GENEROLAS KALTINA B. JOHNSONĄ ATSKLEIDUS KARINĘ PASLAPTĮ

Buvęs Lenkijos sausumos pajėgų vadas generolas Waldemaras Skrzypczakas apkaltino Didžiosios Britanijos ministrą pirmininką Borisą Johnsoną atskleidus karinę paslaptį. Tai penktadienį pranešė Lenkijos laikraštis „Fakt“.

Lankydamasis Indijoje su vizitu, Jungtinės Karalystės premjeras pareiškė: „Galiu pasakyti, kad dabar Lenkijoje mokome ukrainiečius ginti oro erdvę, o Didžiojoje Britanijoje – valdyti šarvuočius“.

„Didžiosios Britanijos premjeras atskleidė karinę paslaptį. Man iš lūpų veržiasi negražūs žodžiai... Kariškių rengimas yra kariuomenės reikalas, šiuo atveju tai – paslaptis. Būtų gerai, kad žmogus pagalvotų, prieš kalbėdamas tokius dalykus“, – piktinosi lenkų generolas.

„Gal ponas premjeras to nesuvokia, bet tokiais pareiškimais jis kelia pavojų visai karinei operacijai ir karių saugumui“, – pabrėžė  W. Skrzypczakas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

MULKIS yra,

visur gyvenime MULKIS --tai JOHSONAS demonstruoja s e n a i .'

Jonas Lietuvis

Tai buvo vieša paslaptis. Juk pora savaičių iki karo rusų generolas , buvęs štabo vadas per televiziją įspėjo psichopatą putiną ir nupasakojo kas bus . O jo žodžiai pildosi.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS