M. Pompeo pavadino Amerikos naftos tiekimo Baltarusijai pradžią diplomatine pergale | kl.lt

M. POMPEO PAVADINO AMERIKOS NAFTOS TIEKIMO BALTARUSIJAI PRADŽIĄ DIPLOMATINE PERGALE

Amerikos naftos tiekimo Baltarusijai pradžia yra didelė diplomatinė JAV pergalė. Tai trečiadienį pareiškė Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius Mike`as Pompeo.

„Praėjusią savaitę mes pasiekėme tris dideles diplomatines pergales. Viena iš jų – naftos tiekimo iš JAV į Baltarusiją pradžia“, - sakė jis.
 
Valstybės sekretorius priminė, jog prieš kelis mėnesius jis lankėsi Minske, kur „įsipareigojo, kad mes dirbsime su jais prie šio projekto“. Kartu M. Pompeo pažymėjo, jog Baltarusija dar turi daug nuveikti, kad diversifikuotų savo rinką.
 
Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka, kilus ginčui dėl naftos su Rusija, pranešė, jog Minskas tariasi su JAV dėl naftos tiekimo. Gegužės viduryje buvo sužinota, kad tanklaivis su 80 tūkstančių Baltarusijai skirtos Amerikos naftos turėtų atplaukti į Klaipėdą birželio pradžioje.
 
 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Henrikas

Man atrodo, kad Baltarusijos prezidentas bando ( ir realiais) veiksmai parodyti, kad jis veda ir ateityje ves savo šalį ribotu, bet visgi nepriklausomos šalies keliu. Jeigu norim pasiekti nors kokių teigiamų rezultatų Astravo elekrinės klausimu, reiktų dažniau kalbėtis su šios šalies vadovais ir ne tik šia tema.

Augis

Kaip apšyks Baltijos jūra amerikosam, tada galėsime atostogauti menulije.ta nafta plukdo neaišku kieno tankeriai.

kremliaus liliputas turetu sprogt is pykcio

Baltarusija perka amerikoniska nafta!!! pasaulio pabaiga
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS