N. Pelosi pavedė generolui po riaušių įvertinti JAV Kapitolijaus saugumą | kl.lt

N. PELOSI PAVEDĖ GENEROLUI PO RIAUŠIŲ ĮVERTINTI JAV KAPITOLIJAUS SAUGUMĄ

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Nensi Pelouzi) penktadienį pranešė, kad vienas atsargos generolas, koordinavęs uragano „Katrina“ padarinių likvidavimo pastangas, vadovaus neeiliniam saugumo padėties vertinimui JAV Kapitolijuje, kur praėjusią savaitę prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) šalininkai surengė aukų pareikalavusias riaušes.

„Privalome patikrinti visą šį kompleksą, atsižvelgdami į tai, kas įvyko, ir faktą, jog artėja inauguracija“, – žurnalistams pareiškė demokratų žemuosiuose Kongreso rūmuose lyderė, turėdama omenyje priesaiką, kurią kitą savaitę ant Kapitolijaus laiptų turi duoti jos bendrapartietis Joe Bidenas (Džo Baidenas).

„Tam tikslui paprašiau dimisijos generolo leitenanto Russelo Honore (Raselo Honorės) nedelsiant įvertinti infrastruktūros saugumą, tarpinstitucinius procesus, vadovavimą ir kontrolę“, – sakė N. Pelosi ir pridūrė, kad R. Honore yra „gerbiamas lyderis, turintis reagavimo į krizes patirties.“

 

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Kas

Kapitolijaus sturmas tai lefyistu darbas Patys musa ir patys rekia

Algi,matosi , kad mano v a i s t a i , tau p a d e d a ,

kai pasveiksi, būsi naudingas VISUOMENEI, tik būtinai pasimokyk kultūringai k a l b ė t i,-- kitaip užversi KOJAS būdamas b e r a š t i s - darydamas g ė d ą artimiems.

Algis

Durneli, tu durneli. Jungtinės Valstijos klestėjo, klesti ir visad klestės, o tavo numylėtoji subinės skylė Rossija, kaip buvo skylė, taip ja ir liks.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS