„Pfizer“ ir „BioNTech“ išbandys kombinuotą vakciną nuo koronaviruso ir gripo | kl.lt

„PFIZER“ IR „BIONTECH“ IŠBANDYS KOMBINUOTĄ VAKCINĄ NUO KORONAVIRUSO IR GRIPO

„Pfizer“ ir „BioNTech“ ketvirtadienį pranešė, kad išbandys kombinuotą vakciną nuo koronaviruso ir gripo.

Bendrovės pareiškime nurodė, kad naudojantis iRNR technologija sukurtą kombinuotą viendozę vakciną ketinama išbandyti per tyrimą Jungtinėse Valstijose, kuriame dalyvaus 180 savanorių.

Ankstyvosios stadijos tyrimu siekiama įvertinti kombinuotos vakcinos saugumą, toleravimą ir gebėjimą sukelti imuninį atsaką.

Kombinuota vakcina „galėtų supaprastinti skiepijimo nuo šių dviejų kvėpavimo takų ligų sukėlėjų praktiką ir, galbūt, paskatinti geresnį vakcinos nuo abiejų ligų pasisavinimą“, – sakė JAV vaistų gamintojos „Pfizer“ vakcinų tyrimų ir plėtros vadovė Annaliesa Anderson (Analisa Anderson).

„Net ir naudojant esamas sezoninio gripo vakcinas, šio viruso sukeliama našta yra didelė visame pasaulyje, kasmet sukelianti tūkstančius mirčių ir hospitalizacijų“, – kalbėjo ji.

Bendrovė „Pfizer“ ir jos partnerė iš Vokietijos „BioNTech“ sukūrė vieną iš plačiausiai naudojamų vakcinų kovai su COVID-19.

Konkuruojančios vakcinų gamintojos „Moderna“ ir „Novavax“ taip pat bando kombinuotus skiepus nuo COVID-19 ir gripo.

Gairės: vakcinos, skiepai, Pfizer
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Išbandys ?????

Labai gražiai skamba “IŠBANDYS “.Tai gal ieškos savanoriu,mokės dideliu pinigus,O gal vėl bandys ant paklusnių avelių?

ogi

dar kom atsiranda pritarianciu siem marmalam matomai tie kurie buvo gave dabar is nuoskaudos siulo kitiems reikejo galvot ir netyket sia saika kuri su piss ir dabar visus mulkina ???===

tai

negi nera kam tuos beproc ius suvaldo juk sie isgamos mokslo vardu naikina zmones ir toliau kaip nieko niekur varo apduje savo fazeriu propoganda kuriuos jau seniai laikas izoliuot nuo zmoniu ??===
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS