Priekvaiša "trumpas"+ karo nusikaltėlis žydelis = nepakartojamas nuostabus agresorių duetas. Abu į teismą už karo nusikaltimus. Amerikonai kariauti aplamai nemoka, o kitus pamokyti pirmi. Nuo Vietnamo karo iki dabar-vieni pralaimėjimai, milijonai nekaltai pražudytų civilių ir pražudytos šalys.
Kur Irano veliavos facebook paskyrose??? Kura sankciju paketai JAV ir Izraeliui??? Aaaa, seimininkas neleido. Tai tokie jus ir "nepriklausomi ir laisvi"
Pamenu, kaip šitie agresoriai užpuolė ir okupavo Iraką esą gindami pasaulį nuo nesuskaičiuojamos gausybės cheminio ginklo....kurio net pėdsakų nerado, o sugriovė valstybę ir nužudė beveik milijoną gyventojų.
Kam tada reikalingos Jungtinės Tautos ,bei Tarptautinė atominės energijos agentūra (TATENA) jei už juos viską sprendžia Natanjahu ir Trum .Tipo jie geriečiai ,viską žino ,o kiti blogiečiai.
Kuo jie geresni už tarptautinį nusikaltelį Putiną ,jei žmonių žudymas jiems galimas.
Prisiminkime JAV įsiveržimą į Iraką be Jungtinių tautų leidimo,neva cheminio ginklo paieškos priežastimi .Cheminio ginklo nerado,o šalis iki šiolei chaose .Tad drąsiai galima sakyti jie tokie pat nuskialtėliai kaip ir ponas Putnas
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)