U. von der Leyen: ES duos stiprų atsaką į Minsko veiksmus dėl nelegalios migracijos | kl.lt

U. VON DER LEYEN: ES DUOS STIPRŲ ATSAKĄ Į MINSKO VEIKSMUS DĖL NELEGALIOS MIGRACIJOS

Europos Sąjungos lyderiai duos stiprų atsaką į Minsko veiksmus, blokui kaltinant Baltarusiją provokuojant nelegalios migracijos krizę, ketvirtadienį pareiškė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen (Urzula fon der Lajen).

„Mes drauge duosime labai stiprų, vieningą atsaką į Baltarusijos veiksmus. Ji privalo liautis taip elgusis“, – sakė ji žurnalistams prieš ES viršūnių susitikimą.

ES diplomatijos vadovas Josepas Borrellis (Žozepas Borelis) savo ruožtu pakartojo kaltinimus Minskui naudojantis nelegaliai sieną su ES kertančiais migrantais kaip hibridinio karo „ginklu“.

„Mes matome, kaip migracija naudojamasi kaip ginklu, migrantais naudojamasi kaip ginklu stumiant juos prie Lenkijos ir Baltijos šalių sienų. Turime patraukti Baltarusijos valdžios institucijas atsakomybėn už šiuos veiksmus“, – sakė jis žurnalistams Briuselyje.

Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje pastaraisiais mėnesiais labai padaugėjo nelegalių migrantų, bandančių iš Baltarusijos patekti į Europos Sąjungą. ES kaltina Baltarusiją dėl chaoso prie bloko sienų, nes ji migrantų neįsileidžia atgal.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

per visas skyles

kaip su vargonais uztriubys.....

Anonimas

Bus garsus bobiškas pirst....

si

fon mala suda nesuprasdama kad putka su batka is 1 o ju nepagasdinsi o kalbetis reikia nes siandien europa priklaus o nuo rusduju ir dar gasdina tik nepasako kuo kai dar vyksta biokaras kuri deretu stabdyt tai dar /pilamas benzinas i ugni/?======
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS