Baltarusijoje sustabdyta J. Dudnikovo ir S. Sapegos šeimos advokato licencija | kl.lt

BALTARUSIJOJE SUSTABDYTA J. DUDNIKOVO IR S. SAPEGOS ŠEIMOS ADVOKATO LICENCIJA

Advokatas Antonas Hašinskis, gynęs Baltarusijoje sulaikytą Rusijos pilietį Jegorą Dudnikovą, pranešė, kad buvo nutrauktas jo licencijos galiojimas.

„Advokatų veiklos Baltarusijoje kvalifikacinė komisija nutraukė mano advokato licencijos galiojimą“, – trečiadienį naujienų agentūrai „Interfax“ sakė A. Hašinskis.

Komisijos nuomone, jis ne kartą pažeidė advokato veiklos reikalavimus ir sąlygas, sakė advokatas.

A. Hašinskis taip pat yra Baltarusijoje areštuotos Rusijos pilietės Sofijos Sapegos šeimos advokatas.

Vilniuje studijuojanti S. Sapega drauge su baltarusių opozicijos tinklaraštininku Ramanu Pratasevičiumi buvo sulaikyta gegužės 23 dieną, Minske dėl tariamos bombos grėsmės nutupdžius iš Atėnų į Vilnių skridusį „Ryanair“ keleivinį lainerį.

Lėktuvo nutupdymas išprovokavo tarptautinį pasipiktinimą, o Europos Sąjunga paskelbė naujų ekonominių sankcijų Baltarusijai.

J. Dudnikovas Minske taip pat buvo sulaikytas gegužę.

Be to, A. Hašinskis atstovauja politikos konsultanto Vitalio Škliaravo, pernai liepą Baltarusijoje apkaltinto „neramumų organizavimu“ opozicijos politiko Siarhejaus Cichanouskio byloje, interesams.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Tei.

Nu ir gerai kad sulaikyta.Turi suprasti, kokie dalykai dedasi toje šalyje ,todėl savo judėjimą turėtų apriboti.Yra tvarka ir turi kiekvienas jos laikytis .Taip yra kiekvienoje šalyje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS