„Islamo džihado“ lyderis po Izraelio smūgių Gazos Ruože grasina smogti Tel Avivui | kl.lt

„ISLAMO DŽIHADO“ LYDERIS PO IZRAELIO SMŪGIŲ GAZOS RUOŽE GRASINA SMOGTI TEL AVIVUI

Palestiniečių kovotojų grupuotės „Islamo džihadas“ lyderis penktadienį pažadėjo taikytis į Tel Avivą, per izraeliečių smūgį Gazos Ruože žuvus vienam iš grupės vadų.

„Sionistinis priešas pradėjo šią agresiją ir privalo tikėtis, kad kovosime nesustodami... Po šio bombardavimo paliaubų nebus“, – Libano televizijai „al Mayadeen“ iš Teherano, kur lankosi pastarosiomis dienomis, sakė Ziadas al Nakhala (Ziadas Nachala).

„Šioje kovoje nėra raudonų linijų... Tel Avivas taip pat bus tarp pasipriešinimo raketų taikinių... kaip ir visi sionistų miestai“, – sakė jis.

„Islamo džihadas“ penktadienį paskelbė gedintis „didžio džihadistų vado Tayseero al Jabari (Taisiro Džabario), kuris buvo nužudytas sionistų Gazos mieste“.

Tarp žmonių, žuvusių per šiuos smūgius, yra vaikas, paskelbė šio palestiniečių anklavo Sveikatos apsaugos ministerija, o Izraelio kariuomenė apskaičiavo, kad žuvo 15 kovotojų.

Izraelio kariuomenė nurodė, kad smūgiai buvo suduoti vykdant operaciją „prieš taikinius palestiniečių „Islamo džihado“ grupuotėje.

Z. al Nakhala lankydamasis Irane, kuris yra pagrindinis jo grupuotės rėmėjas, susitiko su prezidentu Ebrahimu Raisi (Ebrahimu Raisiu) ir kitais aukšto rango pareigūnais.

„Islamo džihado“ generalinis sekretorius paragino savo ir visų kitų palestiniečių frakcijų kovotojus „kaip vienam“ stoti prieš Izraelio „agresiją“.

Izraelis prieš keturias dienas uždarė savo dvi sienos su Gazos Ruožu perėjas ir apribojo netoli sienos gyvenančių civilių izraeliečių judėjimą, priežastimi nurodydamas susirūpinimą saugumu.

Šių priemonių imtasi okupuotame Vakarų Krante areštavus du „Islamo džihado“ aukšto rango narius.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

fas fas

nuotrauka tai ir su nuogu uzpakaliu galejot ikelti jei jau tokias keliat

Rambo

putleris isjudino visus savo patvorinius draugelius. Dabar visi pasaulio teroristai paseks kremliaus fasistu pavyzdziu… Laikas rasistams stipriai suduoti per pasturgali, kad daugiau nesikeltu!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS