Kijevo centre nušautas trimetis vietos politiko sūnus | kl.lt

KIJEVO CENTRE NUŠAUTAS TRIMETIS VIETOS POLITIKO SŪNUS

Ukrainos sostinės Kijevo centre gruodžio 1-osios vakarą ginkluoti užpuolikai apšaudė automobilį, kaip pranešama, priklausantį verslininkui ir Kijevo srities tarybos nariui Viačeslavui Sobolevui. Žuvo trimetis V. Sobolevo sūnus, remdamasi policijos šaltiniu praneša agentūra „Reuters“.

Nežinomi ginkluoti asmenys šaudė į „Range Rover“ markės automobilį, kurį, kaip teigiama, vairavo V. Sobolevas. Užpuolikai norėjo nušauti patį V. Sobolevą, bet kulka pataikė į kartu važiavusį politiko sūnų. Vaikas mirė greitosios pagalbos automobilyje pakeliui į ligoninę. Užpuolikai paspruko „Lexus“ automobiliu.

Tuo metu Ukrainos vidaus reikalų ministerija neidentifikavo automobilio savininko ir aukos tapatybių.

„Dėl patirtos šautinės žaizdos greitosios pagalbos automobilyje pakeliui į ligoninę mirė vaikas“, – skelbė Ukrainos vidaus reikalų ministerija.

V. Sobolevas yra verslininkas iš Donecko Rytų Ukrainoje, kur nuo 2014 metų vyksta ginkluotas konfliktas. Jis 2015 metais išrinktas į Kijevo srities tarybą kaip buvusio prezidento Petro Porošenkos bloko atstovas. 2010-2011 metais jis buvo Ukrainos nacionalinės dujų ir naftos įmonės „Naftogaz“ vadovo pavaduotojas.

Žuvęs trimetis buvo jauniausias penkių vaikų tėvo V. Sobolevo vaikas.

GALERIJA

  • Kijevo centre nušautas trimetis vietos politiko sūnus
EPA-ELTA nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

To Gerda

Eik išsiblaivyk

Gerda

Šlykštu skaityti tokius komentarus.. Įdomu ar tokie drąsūs esat ir realybėj .. Ir poto iš kur atsiranda "idiotai" ir kas dedasi pasaulyje. Pažiūrėkit į veidrodį ir suprasit. Tokie kaip jūs ir kuriat, plečiat, žudynes, išpuolius, konfliktus .....

Patriotas

Ten dabar tikra demokratija, kas ka nori ta ir daro. Maidanas bl.a.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS