Nutekintame įraše prabilo apie V. Putino sveikatą: serga kraujo vėžiu? | kl.lt

NUTEKINTAME ĮRAŠE PRABILO APIE V. PUTINO SVEIKATĄ: SERGA KRAUJO VĖŽIU?

  • 0

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas serga kraujo vėžiu – taip garso įraše pareiškė vienas Rusijos oligarchas, rašo dailymail.co.uk cituodami leidinį „New Lines“.

Kaip teigiama, garso įrašas buvo nutekintas be oligarcho, turinčio glaudžius ryšius su Kremliumi, leidimo, todėl neįvardijamas nei jo vardas, nei pavardė. Jis tvirtino, kad daugelis sveikatos problemų, nuo kurių, kaip manoma, šiuo metu kenčia V. Putinas, yra susijusios su kraujo vėžio diagnoze.

„New Lines“ duomenimis, Rusijos prezidentui 2021 metų spalį buvo atlikta nugaros operacija, nes jis skundėsi apatinės nugaros dalies problemomis. Taip pat atkreipiamas dėmesys į paburkusį V. Putino veidą. Gali būti, kad tokią reakciją sukelia steroidų vartojimas. Be to, teigiama, kad Rusijos prezidentas vaikšto šlubuodamas.

83-ioji karo Ukrainoje diena

Scanpix nuotr.

Kaip jau skelbta anksčiau, rengdamas susitikimus su pasaulio lyderiais ir Rusijos pareigūnais, V. Putinas sėdėjo prie ilgo stalo taip saugodamasis nuo rizikos užsikrėsti COVID-19. Asmenys, susitikę su Rusijos prezidentu, kruopčiai tikrinami, kad nesirgtų koronavirusu.

Kalbėdama su „New Lines“ Oksfordo universiteto endokrinologijos profesorė Ashley Grossman sakė, kad tokios ligos kaip limfoma ar mieloma gali pažeisti stuburą ir nugarą. Jų gydymui naudojami steroidai, dėl kurių gali paburkti veidas, bei chemoterapija, nuo kurios nuslenka plaukai. Kol kas nežinoma, ar Rusijos prezidentas susiduria su plaukų slinkimo problema.

GALERIJA

  • Vladimiras Putinas
Gairės: karas Ukrainoje, Vladimiras Putinas, sveikata, Kraujo vėžys
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS