Šveicarijoje vėl užfiksuotas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičiaus paros prieaugis | kl.lt

ŠVEICARIJOJE VĖL UŽFIKSUOTAS REKORDINIS NAUJŲ KORONAVIRUSO ATVEJŲ SKAIČIAUS PAROS PRIEAUGIS

Šveicarijoje užfiksuotas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičiaus paros prieaugis.

Kaip pranešė ketvirtadienį Federalinė sveikatos apsaugos valdyba, per pastarąsias 24 valandas šalyje Covid-19 diagnozuotas 19 032 žmonėms, o nuo pandemijos pradžios infekuotųjų skaičius pasiekė 1 313 415.

Ketvirtadienį pirmą kartą nuo pandemijos pradžios per parą nustatytų infekcijos atvejų skaičius viršijo 19 tūkst. Sveikatos apsaugos institucijos šią savaitę trečią dieną paeiliui fiksuoja rekordinius sergamumo rodiklius: antradienį per 24 valandas buvo nustatyti 13 375 nauji užsikrėtimo atvejai, trečiadienį – 17 634. Penktadienį planuojama surengti vaizdo konferencijos formato Šveicarijos vyriausybės pasitarimą, kuriame bus svarstoma sudėtinga epidemiologinė situacija.

Federalinės sveikatos apsaugos valdybos duomenimis, per pastarąsias 24 valandas Šveicarijoje koronaviruso aukomis tapo 23 žmonės. Nuo pandemijos pradžios šalyje jau mirė 11 861 infekuotasis.

Šveicarija nuo spalio vidurio išgyvena sergamumo protrūkį. Šalyje dominuojančia tapo koronaviruso omikron atmaina.

Dėl spartaus infekcijos plitimo Šveicarijos vyriausybė iki sausio 24 d. įvedė privalomą nuotolinį darbo režimą, o į restoranus, kino teatrus ir sporto sales, kur anksčiau buvo galima patekti su neigiamu PGR testu, dabar įleidžiami tik pasiskiepiję arba koronaviruso sukeliama liga persirgę žmonės, turintys tai patvirtinantį dokumentą. Nustatyti privačių susitikimų apribojimai: juose gali dalyvauti ne daugiau kaip 10 žmonių, jeigu bent vienas vyresnis kaip 16 metų amžiaus dalyvis yra nepasiskiepijęs ar nepersirgęs.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS