Dažnai su nukeltomis rungtynėmis susiduriantis M. Schilleris tame mato ir pliusų, ir grėsmių | kl.lt

DAŽNAI SU NUKELTOMIS RUNGTYNĖMIS SUSIDURIANTIS M. SCHILLERIS TAME MATO IR PLIUSŲ, IR GRĖSMIŲ

Sekmadienį paskutinę minutę nukėlus Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, žalgiriečiai gavo laisvą dieną ir tuo pačiu anksčiau galėjo pradėti ruoštis sudėtingai Eurolygos savaitei.

Tai – pliusas, kurį daugybės nukeltų rungtynių fone įžvelgė „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris. Visgi dažni nukelinėjimai kelia ir klausimą, į kurį atsakymo ieškoti turės lyga ir klubas.

Nuo lapkričio pabaigos „Žalgiris“ turėjo net 4 laisvus savaitgalius, kai mačai buvo nukeliami dėl koronaviruso atvejų varžovų komandose.

Šios rungtynės turės kažkur būti įterptos, tačiau dabar daug aiškumo dėl to nėra.

„Taip, tai palengvino mūsų tvarkaraštį, tačiau tos rungtynės buvo nukeltos dėl blogų priežasčių, todėl nereiktų apie tai kalbėti kaip gerą dalyką, – antradienį spaudos konferencijoje „Žalgirio“ arenoje kalbėjo M. Schilleris. – Nežinau ir nemanau, ar kas nors žino, kaip bus su nukeltomis rungtynėmis. Kaip jos bus sužaistos, kada bus sužaistos?

Visos LKL komandos tame yra kartu, mes tai išsiaiškinsime ir rasime sprendimą, kuris bus protingas ir dėl kurio sezonas sėkmingai vyks toliau.“

Prieš šią dvigubą Eurolygos savaitę „Žalgiriui“ abi treniruočių dienos buvo aukso vertės. M. Schillerio auklėtiniai Rusijoje turės bene sudėtingiausią šio sezono atkarpą, kai per tris dienas sužais du mačus su Eurolygos stipriausiųjų ketverte esančiomis ekipomis – Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

CSKA iki praėjusios savaitės turėjo dvylikos pergalių seriją, kuri nutrūko tik sulig maču Vitorijoje.

Tuo metu mažiausiai rungtynių (16) Eurolygoje kol kas žaidusi „Zenit“ turi tik 5 pralaimėjimus ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik CSKA komandai.

Visgi M. Schilleris į būsimą dvigubą iššūkį žvelgė kaip į bet kurį kitą.

„Per tris dienas reikės sužaisti dvejas rungtynes – tai sunku savaime, tačiau nesame vienintelė komanda tokioje situacijoje, – sakė „Žalgirio“ strategas. – Akivaizdu, kad žaisime su komandomis, kurios dabar yra turnyrinės lentelės viršuje ir ten atsidūrė ne be reikalo.

Bet ši lyga yra tokia lygi, kad bet kas gali įveikti bet ką. Jeigu žaistume su kitomis komandomis, o ne šiomis, vis tiek sakyčiau, kad tai didžiulį iššūkį kelianti situacija.“

CSKA yra geriausią puolimo reitingą (118,3) turinti Eurolygos komanda, pelnanti ir daugiausiai taškų (85,3).

Ji taip pat atkovoja daugiausiai kamuolių puolime (vid. 13,2), išprovokuoja daugiausiai pražangų (vid. 22,2) ir meta daugiausiai baudų (vid. 20,7).

„Akivaizdu, kad CSKA yra labai gera, patyrusi, talentinga komanda, – sakė M. Schilleris. – Jie labai gerai puola, tam turi daug talento, labai gerai žaidžia kaip komanda, bet tuo pačiu turi ir individualiai stiprių krepšininkų. Aišku, čia reikia paminėti Mike’ą Jamesą.

Be to, jie meta daug tritaškių, man regis pagal tai jie yra antri lygoje. Jie labai gerai kovoja dėl kamuolių puolime su Šengelija, Milutinovu, Bolomboy. Kontroliuoti tai bus didelis iššūkis.“

Paprašytas įvertinti M. Jameso pajėgumą tarp kitų Eurolygos žaidėjų, M. Schilleris žaismingai iš klausimo išsisuko.

„Po to skaitysiu žiniasklaidoje, kad „Martinas Schilleris sako, jog M. Jamesas yra Top 1, 2 ar 3 žaidėjas, – nusikvatojo „Žalgirio“ strategas. – Pasakysiu taip: kalbame apie Top trys komandą lygoje ir labiausiai jos puolime dominuojantį žaidėją.“

Su CSKA „Žalgiris“ žais trečiadienį, su „Zenit“ – penktadienį. Abiejų dvikovų pradžia – 19 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS