Lietuvos rinktinė susirinks į mini stovyklą Palangoje | kl.lt

LIETUVOS RINKTINĖ SUSIRINKS Į MINI STOVYKLĄ PALANGOJE

Koronaviruso pandemijai kardinaliai pakeitus 2020 metų vasaros sporto kalendorių, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė liko be oficialių varžybų, tačiau šią vasarą ji vis tiek susirinks.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, liepos 10-25 dienomis Palangoje planuojama rinktinės kandidatų mini stovykla, kurioje dalyvautų 15-16 krepšininkų.

Tikslus dalyvių skaičius ir jų pavardės dar nėra žinomos, tačiau neabejojama, kad stovykloje nebus JAV likusių ir NBA sezono pratęsimo laukiančių Jono Valančiūno bei Domanto Sabonio.

Stovyklos pabaigoje rinktinė gali sužaisti ir kelias draugiškas rungtynes, šie planai dar derinami su potencialiais varžovais.

Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos rinktinė birželio 23-28 dienomis turėjo dalyvauti olimpinėje atrankoje Kaune, tačiau dėl visą pasaulį paralyžiavusio viruso tiek šios varžybos, tiek olimpinės žaidynės buvo perkeltos į kitų metų vasarą.

Artimiausias oficialias rungtynes rinktinė žais metų pabaigoje, kai lapkričio 26 d. namie priims Danijos krepšininkus, o lapkričio 29 d. taip pat savo aikštėje kausis su belgais. Tai bus Europos čempionato atrankos dvikovos.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

cool

Jei gerai jaučiasi ir neserga, tai ko čia laukti. Pirmyn !

SUSIJUSIOS NAUJIENOS