A. Dulkys: kaip ir visi kiti skiepai, vakcinos nuo COVID-19 ateityje turės savo kalendorių | kl.lt

A. DULKYS: KAIP IR VISI KITI SKIEPAI, VAKCINOS NUO COVID-19 ATEITYJE TURĖS SAVO KALENDORIŲ

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, nuo gegužės 1-osios atšaukus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, testavimas ir vakcinacija nuo COVID-19 persikelia į asmens sveikatos priežiūros įstaigas. Ministras pažymi, kad ateityje ketinama sudaryti skiepijimosi nuo koronaviruso kalendorių.

„Kas liečia testavimą ir vakcinacijos procesus, šios paslaugos išliks, jos persikelia į asmens sveikatos priežiūros įstaigas ir bus finansuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Dulkys.

Anot ministro, COVID-19 skiepus integravus į nacionalinės imunoprofilaktikos programą, ketinama sudaryti vakcinavimosi kalendorius. Vis dėlto, akcentuoja jis, kol kas galutinis sprendimas dėl galimų skiepijimosi schemų nėra priimtas.

„Ateityje pati vakcinacija jau bus integruojama į nacionalinės imunoprofilaktikos programą – taip, kaip ir visi kiti skiepai, turės savo kalendorių. Šiandien dar galutinės schemos neturime, dar reikia įvairių tarpinių sprendimų ir dėl ketvirtos dozės naudojimo. Tai sudarėme tam tokią specialią darbo grupę, kurioje yra Sveikatos apsaugos ministerijos, nepriklausomų ekspertų ir Vyriausybės atstovų. Ji padės pasitarti ir priimti tuos tarpinius sprendimus, kol visi žinos galutines vakcinacijos schemas“, – pridūrė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Zita

Kalendorius turi savo laiko prizme.Tuom viskas pasakyta ....Daug blogybiu padaryta imuninei sistemai .Greitai medikai pasigulde paprasta žmogu i ligonine pskiš anemneze ...Kad jis pasirašytu bandymams .Jau tai daroma kada Dulkys net gimes nebuvo ....Tai va Dievas iš jūsų planų .juokiasi.BET KITA PRASME JIS NESITAIKSTYS ...KAS PADARYTA NEPRIKELSI.BET GERIAU KEISTI MASTYMA NEI VYKDITI ŽMONIJOS GILJOTINA....PEISIMINK KADA BAIGIAI MOKSLUS SU KOMPIUTERIO PAGALBA .KAS TOBULESNIS AR MEDICINA AR KOMPIUTERYJE PERSKAITYTAS SVETIMA MOKSLINĖ KNYGA .MANAU .KAD TOKIUS SPRENDIMUS VYKDO ŽMONES KURIE BIJO .IR VISAS ŠLEIFAS IŠ PASKOS .NEDARYKITE TO KAS PAŽEIDŽIA SVEIKA PASITVIRTINUSIA KLINIKINE PRAKTIKA .GERIAU TAI TURĖTI PAŠAUKIMA GELBETI ŽMONIJA BET NE VAKCINA KURIA PAVADINTI GALIMA DRASIAI VISUOTINE AUTONAZIJA ....Ligu nera Ligas kuria mokslas .Gaila kad ,epidemijos tokios nebuvo kuria atnešė Kaip ejsperimenta bandymus Žmonijai.Na ir kas ivyko ? VISKAS BUMERANGU SUGRYŽ PATIEMS BLOGI NEŠANTIEMS ...PS

SUSIJUSIOS NAUJIENOS