S. Skvernelis apie ryšius su „Danpower“: ne viskuo žiniasklaidoje reikia tikėti | kl.lt

S. SKVERNELIS APIE RYŠIUS SU „DANPOWER“: NE VISKUO ŽINIASKLAIDOJE REIKIA TIKĖTI

Premjeras Saulius Skvernelis ginasi ryšių su „Danpower Baltic“ ir sprendimų priėmimo šios verslo grupės naudai. Premjeras pabrėžia, kad žiniasklaidoje pasirodę straipsniai apie galimą vienos įmonės protegavimą yra netiesa ir ne viskuo, kas parašyta žiniasklaidoje, reikia tikėti.

Premjeras tikino, kad netiki ir tuo, kas yra rašoma apie su konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio šeima susijusio verslo reikalus.

Konservatorių lyderis vyriausybės valandoje Seime atkreipė dėmesį į ketvirtadienį portale 15min publikuotą straipsnį, kuriame rašoma, kad premjeras ir su juo susiję Seimo nariai jau kelerius metus bando stabdyti šimtamilijoninius Lietuvos valstybės projektus. 15min straipsnyje teigiama, kad S. Skvernelio ketinimai atsisakyti valstybinių jėgainių arba mažinti jų galią būtų naudingi ne Lietuvai, bet privačiai energetikos įmonei „Danpower Baltic“.

Pasak G. Landsbergio, galima matyti, kad su verslininku Artūru Rakausku siejama bendrovė „Danpower Baltic“ nuosekliai veikė, jog valstybės valdoma „Lietuvos energija“ būtų priversta atsisakyti vieno iš jų įgyvendinamo atliekų deginamo kogeneracinių jėgainių projekto ir tokiu būdu būtų atlaisvinta vieta investicijoms.

Konservatorius, priminęs, kad S. Skvernelis 2017 m. buvo susitikęs su vienu iš „Danpower“ akcininkų A. Rakausku, premjero klausė, ar galima tikėtis, kad jis nusišalins nuo su kogeneracinių elektrinių statyba susijusių sprendimų.

„Premjere, slėpdamasis nuo žiniasklaidos, neatsakydamas į klausimus jūs tik stiprinate įtarimus, kad pasidavėte „Senukų“ koncerno įtakai. Turint galvoje ir jūsų asmeninį interesą dėl gyvenamosios vietos. Premjere, ar iškilus naujiems faktams apie jūsų daromą įtaką „Lietuvos energijos“ projektams, galų gale galima tikėtis, kad nusišalinsite nuo klausimų, susijusių su kogeneracinių elektrinių statyba?“ – klausė konservatorių pirmininkas.

E. Genio/LRT nuotr.

S. Skvernelis sakė negalįs pakomentuoti straipsnio, nes jo neskaitė.

„Mes dirbome, o jūs turėjote galimybę paskaityti“, – atsakydamas į G. Landsbergio klausimą pabrėžė premjeras.

S. Skvernelis taip pat pridūrė, kad ne visais faktais, kuriuos pateikia žiniasklaida, reikia tikėti.

„Rašo, kad jūsų šeimos verslas taip pat turi betarpišką sąsają su „Lietuvos energijos“ dukterine įmone, rašo, kad be aukciono buvo išnuomotos patalpos už mažesnę negu rinkos kainą. Rašo, kad padarytas projektas mokyklos statybos, kainavęs 270 tūkst. „Lietuvos energijos“ pinigų, ir tik paaiškėjus aplinkybėms nebuvo pastatytas. Bet aš nemanau, kad tai yra tiesa“, – Seime vykusioje vyriausybės valandoje kalbėjo S. Skvernelis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

policajum [nors ir buvusiu]

gali tiket tik nupistagalvis idiotas.....

...

Cha: "Premjeras tikino, kad netiki ir tuo, kas yra rašoma apie su konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio šeima susijusio verslo reikalus" - negi kitaip 'konservų' Trojos kumelė gali žvengt? :s

Rojus Lietuvoj...

Negana to, kad Senukų Danpower galimai stabdė valstybinį jėgainių projektą, dar jiems Vyriausybė išmoka 21mln kompensaciją? Už ką - už antivalstybinę veiklą?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS