-
M. Tyla – apie COVID-19 atvejus M.A.M.A. apdovanojimuose: iš pradžių testo rezultatai buvo neigiami 6
Portalas antradienio rytą jau skelbė, kad keturiems M.A.M.A. apdovanojimų dalyviams nustatytas koronavirusas.
„Atlikus epidemiologinę diagnostiką, koronavirusinė infekcija nustatyta keturiems asmenims, kurie nurodo dalyvavę muzikos apdovanojimuose, vykusiuose Kaune. Kitų aplinkybių, kur asmenys būtų dalyvavę kartu, epidemiologinių tyrimų metu asmenys nenurodė“, – portalui kauno.diena.lt teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė.
Visų keturių atvejų patvirtinimo data, anot specialistės, yra balandžio 1-oji.
„Šie žmonės yra vienas kolektyvas, tačiau jie nėra tas kolektyvas, kuris dainuoja ant scenos. Jie dirba kartu ir daug laiko praleidžia kartu, – portalui antradienio pavakarę pasakojo M. Tyla, kuris tikino daugiau detalių negalintis atskleisti dėl asmenų duomenų apsaugos. – Jų visų testų rezultatai buvo neigiami. Jie taip pat laikėsi visų toliau nurodytų reikalavimų.“
M. Tyla apgailestavo, kad NVSC tik antradienį informavo apie šiuos atvejus. „Šiuos duomenis jie jau turėjo penktadienį vakare, aišku, savaitgalis, Velykos, bet galėjo anksčiau tą pasakyt. Bet, ačiū Dievui, daugiau koronaviruso atvejų mes neturime“, – sakė apdovanojimų organizatorius. Jis tikino, kad koronavirusu užsikrėtę asmenys serga nesunkiai.
Organizatoriai jau anksčiau skelbė, kad renginys vyko be žiūrovų, o visiems dalyviams prieš renginį buvo atlikti COVID-19 testai. Dar prieš renginį COVID-19 buvo nustatytas vienam asmeniui, tad jis į apdovanojimus nebuvo įleistas.
Apdovanojimų vadovas tikino, kad organizatoriai laikėsi Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų – viso renginio metu buvo su kaukėmis, jas nusiėmė tik lipdami ant scenos.
Kauno policija dėl galimo karantino taisyklių nesilaikymo pradėjo 42 administracines teisenas pavieniams asmenims ir patiems transliacijos organizatoriams.
Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.
-
M. Tyla atvirai rėžė, kokias klaidas daro pradedantys atlikėjai
Jau šį sekmadienį 19 val. LNK televizijos eteryje nuskambės muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjera. Jos metu paaiškės, kas buvo atrinkti užimti svarbiausius muzikinius sostus muzikos industrijoje šį pavasarį.
„Tai projektas, prasidėsiantis ten, kur kiti šou baigiasi – mes jau turime keturis finalininkus, su kuriais dirba choreografai, režisieriai ir didžiulė kūrybinė komanda. Kiekvieną sekmadienį tiesioginio eterio metu jiems iššūkį mėgins mesti vis nauji pretendentai į sostą, tačiau išversti ketvertą iš patogių sostų pavyks ne kiekvienam“, – atskleidė projekto rengėjai.
Ne paslaptis, kad į muzikinius talentų šou dainininkai veržiasi norėdami paspartinti savo karjerą ir įgyvendinti tikslus. Projekto teisėjai Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla jau seniau atskleidė, kad vien gerai dainuoti „Finalo ketverte“ nepakaks – jie ieško charizmatiško, minias užkariauti galinčio atlikėjo.
Martynas Tyla su šlovės siekiančiais dainininkais bei „Finalo ketverto“ žiūrovais pasidalijo keturiomis klaidomis, kurias daro savo kelio dar ieškantys atlikėjai. „Kartais jie taip bijo suklysti, kad pasidaro paprasčiausiai neįdomūs“, – teigė vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų prodiuserių.
-
M. Tyla: vienodų atlikėjų – per daug
Neseniai paaiškėjo, kad teisėjo amplua jame išmėgins megahitų kūrėjas Vidas Bareikis. Šiandien rengėjai atskleidė ir antrąjį žiuri narį – vieną žinomiausių ir sėkmingiausių muzikos vadybininkų Lietuvoje – Martyną Tylą.
„Manau, didžiausia muzikiniuose televizijos projektuose dalyvaujančių ar laiminčių atlikėjų bėda ta, kad jie mano, jog užtenka pasirodyti televizijoje. Svarbiausia yra tai, kiek darbo įdėsi po tų penkiolikos minučių šlovės. Projektas gali būti puikiu startu, bet niekada – galutiniu finišu. Tikslas kiekvieną dieną privalo augti ir keistis: laimėti projektą, tuomet išleisti gerą, hitu tapsiantį kūrinį, ieškoti su tavimi galinčios ir norinčios dirbti profesionalų komandos, o svarbiausia – nebijoti ieškoti savęs. Savo praktikoje turėjau atlikėją, kurio kelio ieškojome net septynerius metus. Tai – ilgas ir labai sudėtingas darbas, kurį visų pirma privalo dirbti pats atlikėjas“, – į vatą nevyniojo žinomas vyras.
„Jau daugybę metų kartoju, kad tapti žvaigžde neįmanoma be pradinio kapitalo. Reikia ne tik sukurti dainą, bet ir ją įrašyti, investuoti į stilių, fotosesiją, viešuosius ryšius. Žinoma, šiais socialinių tinklų ir medijų laikais tas kelias gali būti ir paprastesnis – Justino Bieberio karjera prasidėjo nuo „Youtube“. Vis dėlto, tokių sėkmingų atvejų – vienetai. Tikiuosi, kad projekto dalyviai supras, jog kelios minutes eterio geriausiu laiku – didžiulė dovana, kurią pavertę į pinigus gautume nemažą sumą, ir jie privalo ją išnaudoti galingam ir įsimintinam prisistatymui klausytojams“, – šou verslo subtilybėmis dalijosi M. Tyla.
Paklaustas apie sceną užkariaujantį trap’ą, atlikėjų prodiuseris neslėpė, kad tai – šiuolaikinio gyvenimo tempo pasekmė. „Dabartiniame pasaulyje įpratome viską vartoti greitai. Muzika taip pat tapo greito vartojimo preke. Šiandien kai kuriems stiliams nesvarbi melodija, bet užkrečiantis ritmas ar frazė – suveikia. Man tikrai gaila, kad taip atsitiko, bet tai suteikia galimybę kai kuriems tapti žvaigžde per vieną naktį“, – pasakojo vienų garsiausių ir sėkmingiausių Lietuvos atlikėjų vadybininkas.
„Šiame projekte tikrai neieškosime didžiausią diapazoną turinčių vokalistų ar konkretaus muzikinio stiliaus atlikėjų, taigi, tam pačiam trap’ui durys – atviros. Mums reikia viso paketo – išskirtinio žmogaus, sužavėsiančio mus savitu vokalu, įsimintina išvaizda, kūryba, ypatingu bendravimu su publika ir tikrai galinga charizma. Vienodų atlikėjų – labai daug, gal net per daug, todėl aš ieškau tikros mega žvaigždės ir, tikiu, ją rasiu“, – atskleidė Martynas Tyla.