O oro uosto Bartkus kada buvo paskirtas ? Ar ne 2023 m ? Konservatorių + liberaliai liberalių vyriausybei ministraujant , o konservatorė Šimonytė buvo premjerė. Ir tada nebuvo " bebrų laikas " ?
O ne konservatoriai su liberaliais, būdami miesto tarybos dauguma ir administracijos direktoriumi paskyrę vienos įmonės vadovą, JAM LAIKĖ DARBO VIETĄ ! ? Partijūkštės pralaimėjo rinkimus, o ponas be jokių konkursų grįžo į buvusią darbo vietą . Ir nieko ? Tada matyt ne " bebrų " laikai buvo? O " kaltas " Vaitkus ?
Mano manymu, Lietuva suklestės, kai Lietuvoje ženkliai sumažės politikų. Mano manymu, įmonių vadovai privalo būti nepartiniai. Mano manymu, politikai privalo asmeniškai atsakyti už kiekvieną balsavimą. Tuomet ir sumažės spekuliantų valdžioje.
O dabar kieno žmonės išeina iš darbo ? Konservatorių/ liberalių , politinės korupcijos nuteistos partijos ir t.t ? Kada šios partijos savo žmones įdarbino buvo " nieko tokio " , o dabar vėl kiršinimas ? Bjaurastis. Lygiai tas pats ir su LRT, kuris turėtų būti visuomeninis . Visi turėtų dirbti LIETUVAI ir jos piliečiams, o ne partijoms.
savų žmonių susodino dabar daugiausiai rėkiantys , kai patys buvo valdžioje ? Ne kartą buvo sakoma , kad nors ir ne valdžioje konservatoriai , bet jie valdo . Buvęs Susisiekimo ministras p. Rokas Masiulis premijavo už gerus darbo rezultatus p. Arvydą Vaitkų ir atleido iš pareigų , nes ne savas . Miestiečiai išrinko jį meru , bet ir toliau visą kadenciją nerimsta buvusieji valdžioje , stengdamiesi sugrįžti prie valdžios vairo . Opozicijoje esantys Seimo nariai mūru stoja už dabartinę LRT generalinę direktorę . Kodėl ? Pinigai - visų , žiniasklaidos priemonė -mūsų ( net katinas Nuodėgulis tapo ,, žvaigžde,, ).
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)