Totalus bankrotas | kl.lt

TOTALUS BANKROTAS

Bankrutuoja Amerikos skautai. Organizacija, kuriai daugiau nei 100 metų, atsidūrė ties finansinio ir, baisiausia, moralinio kracho riba.

Tai atsitiko ne per dieną. Dabar pinigų skubiai reikia kompensacijoms, kurias teks sumokėti iškrypėlių seksualinės prievartos aukoms. Ieškiniai daugiamilijoniniai.

"Tai buvo didžiausias pedofilų tinklas Žemėje", – kalbėjo nukentėjusiųjų advokatas T.Kossnoffas.

Skautijos, kurią sudaro daugiau nei 2 milijonai vaikų ir paauglių nuo 7 iki 20 metų amžiaus, autoritetas atsidūrė purve.

Tiesa, jau kai kas suskubo nuoširdžiai atsiprašyti visų smurto aukų, kai kas piktinasi, kad "atskiri asmenys pasinaudojo mūsų programomis, norėdami pakenkti nekaltiems vaikams".

Idėja diskredituota amžiams, o vardas sutryptas be vilties nuplauti.

O "The New York Times" skelbia, jog organizacijoje nusikaltėlių iškrypėlių per visą laikotarpį užfiksuota beveik 8 tūkst. Vieno ieškovo teigimu, jo vadovas jį prievartavo šimtus kartų.

Vadinasi, ne šiaip vienoje juodojoje komedijoje aktoriaus L.Nielseno personažas ciniškai prasitarė: "Taip nesismaginau nuo tada, kai vadovavau skautų stovyklai." Pasirodo, juokdarys bylojo šiurpią tiesą.

Teisininkai tvirtina, kad Amerikos berniukų skautų vadovybė dešimtmečiais "suteikė iškrypėliams plėšrūnams galimybę naudotis vaikais, gerai žinodama, kas vyksta".

Ką šiandien į tai pasakytų pasaulinės skautijos įkūrėjas, generolas R.Badenas-Powellas? Gal geriau nė nežinoti, nes jis vargiai atlaikytų faktą, kad jo šventu siekiu – padėti vaikams pasinaudojo iškrypėlių gauja.

Tačiau tai jokia naujiena. Per visą žmonijos istoriją iki dabar tik ir driekiasi nesibaigiantis puikiausių idėjų ar idealų suniekinimo bei nešlovės šleifas – pradedant valstybės valdymu, bažnyčios institucija, valdžia, demokratija ar visuomeniniu judėjimu ir baigiant kario priesaika šaliai arba jaunavedžių pasižadėjimu vienas kitam.

Neretai viskas baigiasi bankrotu – finansiniu ar moraliniu arba abiem iš karto, kaip Amerikos skautų atveju. Kai idėja diskredituota amžiams, o vardas sutryptas be vilties nuplauti.

Gairės: asta dykovienė
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Ai

Nustokit cypaut! Pripažins pedofiliją normaliu reiškiniu, ir bus viskas OK. Ir dar per galvas gaus, kas bandys pedofilus skriaust ir jų teises varžyt. Pradžia jau padaryta. Kas yra tokie konkursai, kaip "Toddlers & Tiaras", jei ne pedofilijos propagavimas? Todėl pratinkitės, dar ne to pamatysit!

Anonimas

>>Visada zinoma,,kad visos partijos ,relig .bendruomenes-baptistai yra meeslas --istojai ir susitepiai

to to Argi

prie ko čia toks jūsų politinio sarkazmo viražas?Sunku suprasti apie ką kalbama? Tada užjaučiu ir patariu vykti į kaimą vištų augint ir joms apie Putiną ar Radžvilą aiškint. Psichinę sveikatą pataisysit
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS