Kaltas ne S. Skvernelis, o „litovcai“ | kl.lt

KALTAS NE S. SKVERNELIS, O „LITOVCAI“

Kaip žinia, yra lietuviai, bet yra ir "litovcai". Štai pastarosios veislės atstovai dar kartą Europai pademonstravo sovietinio babuino prigimtį. Kol lietuviai savo šalyje atsakingai ruošėsi karantinui, "litovcai" blūdijo po užsienius ir tuntais vilko mirtiną virusą į teritorinę savo tėvynę.

Ne tik vilko, bet ir visai Europai demonstravo bolševikinius įpročius, reikalaudami sau išimčių, rūpesčio už biudžeto pinigus ir rodydami panieką kitų valstybių tvarkai ir teisei. Kad ir koks būtų S.Skvernelis, jis teisingai konstatavo, jog lenkai, neleidę važinėti "litvinams" per savo valstybę karantino metu, buvo tikrai teisūs.

Kokio asilo vertas, pavyzdžiui, feisbukinis skundas: "Autobusas atvažiavo prie Vokietijos–Lenkijos pasienio dvi minutes prieš prasidedant karantinui, ir mūsų nebeįleido. Nėra jokio koridoriaus. S.Skvernelio pažadai netikri."

O kokio triperio, tamstelės, atvykote į pasienį likus dviem minutėms, o ne 24 valandoms? Austrijos kalnuose lakėte atsivežtą samagoną?

Dar kiti, atsiprašant, slidinėtojai masiškai lėkė į Italiją, nors jau žinojo, kad ten gyventojai vežami į ligonines ir kad atšaukiamas Venecijos karnavalas. Pofik. Prakutusio ubago "unaras" slidinėti lizingu – svarbesnis už grėsmę tapti lavonu. Tiems keliems tūkstančiams vienodai, kad dėl jų pargabentos svieto pabaigos su kodu "19" Lietuvoje dabar turės mirti žmonės.

O ta gydytoja, ne kokia nors padugnė, kokios varpos trenkėsi net į Kubą? (Sakoma, medikai pas mus mažai uždirba.) Parsivežė COVID-19 rankinuke ir dar "pagydė" 80 pacientų!

Kai ieškai akį veriančios tiesos, labai sveika paskaitinėti interneto komentarus. Vienas jų apibendrino situaciją: "Nieko naujo – valstybė skolose ir dar prisiskolins, kad galėtų pasirūpinti iš užsienio grįžtančiais valkatomis-virusų nešiotojais, kurie, vos tik epidemija baigsis, vėl valkataus po pasaulį. O tie, kurie dirba Lietuvoje, vėl turės lenkti nugaras, kad atiduotų skolas... Eina na**ui."

Rašyti komentarą
Komentarai (103)

visiems tiems emigratams

nekiškit savo pinigų,cia ale atveztų ir prauliavotu..supraskit savo vištos smegenim,kad ,norint ,kad valstybė egzistuotų,ligoninės veiktų,reikia ją nuolat išlaikyti savo mokesciais.ką ir kantriai darome mes,cia gyvendami,ubagiškas algas gaudami,ir beveik pusę uzdirbtų pinigų atiduodami mokesciu pavidalu.kad funkcionuotų,pvz.ligoninės ir bet kuris lietuvis gautų nemokamą gydymą.tame tarpe ir jūs,emigrantai,nežinia kur mokescius mokantys ir /ar iš viso mokantys

Vilius

Litvinai-pataisau,ne litovcai,Lietuvoje pilna ju.

gintas

puikus straipsnis. visiskai pritariu.tik dar pridurciau kad ne tiek LITOVCAI, kiek HOMO SOVIETICUS
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS